Marzę o małej księżniczce, która znajdzie się w moich ramionach

Marzę o małej księżniczce, która znajdzie się w moich ramionach
María José Roldán

Przejrzane i zatwierdzone przez: psycholog pedagogiczny María José Roldán.

Ostatnia aktualizacja: 21 grudnia, 2022

Cały czas marzę o małej księżniczce i wyobrażam sobie, jak będzie. Kiedy dowiedziałam się, że jesteś dziewczynką, nie posiadałam się ze szczęścia.

Teraz każdej nocy przed zaśnięciem marzę o małej księżniczce. Widzę kształt Twojej twarzy, nosa i ust. Nie mogę się doczekać, by się dowiedzieć, czy Twoje włosy będą ciemne czy jasne, czy będziesz miała oczy po mnie, czy po swoim tacie.

Kiedy idę do sklepu i widzę dziecięce ubranka, wyobrażam sobie, jak będą na Tobie wyglądały. Zapewne ciągłe myślenie o Tobie stanowi część bycia mamą.

Uwielbiam czuć, jak się poruszasz i wiedzieć, że jesteś obok mnie, żywa, i czekasz na mnie jak ja czekam na Ciebie. Czekamy na moment, w którym w końcu się spotkamy.

Każdej nocy rozmawiam z Tobą i głaszczę Cię. Jestem pewna, że mnie słyszysz i że mnie rozumiesz. Wiem, że czujesz dokładnie to samo, co jaJuż mi pokazałaś, że jesteś szczęśliwa, kiedy i ja jestem szczęśliwa. Kiedy jem coś, co lubię, odstawiasz taniec radości w moim brzuchu.

Odliczam dni do porodu i momentu, w którym Cię zobaczę. Nigdy nie sądziłam, że mogę czuć coś tak tak wszechogarniającego, szlachetnego i nie do opisania.

Moja księżniczko, jesteś miłością mojego życia. Nikt nigdy nie będzie kochał Cię bardziej od Twojej mamy. Nawet jeśli życie nas rozdzieli, zawsze będzie nas łączyć niewidzialna nić.

Chcę, żebyś była ze mną tutaj, na zewnątrz. Marzę o małej księżniczce, którą będę mogła kołysać w moich ramionach i przytulać do mojej piersi.

Zrobię wszystko, co w mojej mocy, by karmić Cię mlekiem z mojej piersi. Będę chodziła na wszystkie zajęcia, uważnie czytała podręczniki i zbierała wszystkie informacje, jakie pomogą mi wykonać to piękne zadanie.

Ciągle marzę o małej księżniczce

Śmiejący się mama i niemowlę leżący na białej pościeli

Chcę nadać Ci najpiękniejsze imię na świecie, bo jesteś moją księżniczką. Marzę, by Cię dotknąć i poczuć Twój zapach.

Chcę usłyszeć Twój głos, przeczesać Twoje włosy, umyć Twoje ciało i bawić się z Tobą.

Wiem, że jeszcze dużo czasu upłynie, zanim to się stanie, ale wyobrażam sobie, jak pójdziesz do szkoły. Widzę, jak codziennie jesz w domu śniadanie i rośniesz zdrowa i szczęśliwa.

Moja najdroższa, obiecuję, że zrobię wszystko, by ta wizja spełniła się.

Twoja obecność napełnia moje życie nadzieją i radością. Sprawia, że zapominam o nieważnych rzeczach, o których jeszcze niedawno myślałam. Bycie mamą sprawia, że jestem lepszą osobą. Już teraz jestem dumna.

Dlatego też nie mogę się doczekać, aż Cię zobaczę. Pragnę, byś zobaczyła wszystko, co robię, by zadbać o Ciebie i byś była tak szczęśliwa, jak ja jestem dzięki Tobie.

Rodzic to nie osoba, która daje życie; to byłoby zbyt proste. Rodzic to osoba, która daje miłość.

–Denis Lord–

Od momentu, w którym odkryłam, że jesteś tutaj, w moim ciele, moje dni przepełniają pozytywne uczucia. Staram się dbać o siebie, bo pragnę dla Ciebie wszystkiego, co najlepsze.

Sama świadomość tego, że rośniesz i rozwijasz się we mnie, sprawia, że jeszcze bardziej chce mi się żyć, aby pokazać Ci piękno i dobro tego świata.

Pragnę wychować Cię na niesamowitą kobietę o silnych wartościach i ogromnych marzeniach.

Wyrośniesz na wspaniałą kobietę

Dziewczynka stojąca w bohaterskiej pozie na tle słońca z powiewającą peleryną

Jestem pewna, że wyrośniesz na wspaniałą kobietę. Mimo tego, że Twój tata i ja nazywamy Cię naszą księżniczką, nauczmy Cię jak walczyć ze wszystkimi problemami, jakie możesz spotkać na swojej drodze.

Każda dziewczynka jest w środku wojowniczką. Taką, która walczy o swoje marzenia i o to, w co wierzy.

Wojowniczką, która stawia czoła problemom i nigdy nie pozwala innym, by sprawili, że będzie się czuła gorsza od nich. Wojowniczką, którą z dumą nazywam moją córką.

Mam tyle rzeczy, o których myślę. Wypełniają one długie dni oczekiwania na to, aż pojawisz się u mojego boku. Ale już teraz czuję, że łączy nas wyjątkowa więź.

Zmieniłaś moje życie w coś niesamowitego. Jesteś światłem mojego życia. Wypełniasz mnie determinacją, aby pokonać wszystkie przeszkody, które mogą stanąć na mojej drodze.

Dlatego też pragnę Ci podziękować. Dziękuję, że jesteś w moim brzuchu i jesteś częścią mojego życia. Kocham Cię całym moim sercem.

To może Cię zainteresować ...
Córki są najlepszymi przyjaciółkami mam
Jesteś Mamą
Przeczytaj na Jesteś Mamą
Córki są najlepszymi przyjaciółkami mam

Urodzisz córkę. Zyskasz przyjaciółkę na całe życie. Bądź przyjaciółką swojej córki, a odwdzięczy Ci się dozgonną miłością.


Treści zawarte na stronie Jesteś Mamą służą wyłącznie celom edukacyjnym i informacyjnym. W żadnym wypadku nie zastępują one diagnozy, porady lub leczenia u specjalisty. W razie wątpliwości najlepiej skonsultować się z zaufanym specjalistą.