6 najlepszych prezentów na baby shower - znajdź coś dla siebie!

Spójrz na te wspaniałe prezenty na baby shower. Na pewno zaskoczysz przyszłą mamę, jesteśmy tego pewni!
6 najlepszych prezentów na baby shower - znajdź coś dla siebie!
Elena Sanz Martín

Napisane i zweryfikowane przez psycholog Elena Sanz Martín.

Ostatnia aktualizacja: 05 września, 2021

Jeśli ktoś Ci bliski spodziewa się dziecka, a Ty i nie masz pojęcia, co warto takiej osobie sprezentować, zwróć szczególną uwagę na te pomysły, które dla Ciebie dziś przygotowaliśmy. To lista najlepszych prezentów na baby shower, dzięki czemu możesz pomóc rozpieszczać przyszłą mamę i dziecko.

Chodzi o znalezienie praktycznych, oryginalnych i atrakcyjnych rzeczy, które ułatwią życie nowej rodzinie. Na pewno znajdziesz opcję, która najlepiej pasuje do Twojego budżetu i rodzaju prezentu, który chcesz podarować na baby shower.

Czy zostałaś zaproszona na baby shower?

Do niedawna baby shower były imprezami, które były popularne tylko w niektórych krajach. Jednak z każdym dniem stają się coraz bardziej powszechne na całym świecie, także w Polsce. I są świetnym sposobem, aby pomóc przyszłym rodzicom zaopatrzyć się w rzeczy, których mogą potrzebować dla swojego dziecka.

Zwykle imprezy odbywają się w domu przyjaciela lub członka rodziny. Tam podawane jest jedzenie, goście grają w gry i dają rodzicom bardzo przydatne dla dziecka prezenty.

Czasami kobieta w ciąży robi wcześniej listę wszystkiego, czego potrzebuje. Z drugiej strony czasem trzeba samemu wymyślić piękny i oryginalny prezent. Aby pomóc Ci w tym zadaniu, przygotowaliśmy tę listę sugestii.

Świetne prezenty na baby shower

Kobiety na baby shower.

Uchwyt na smoczek z imieniem dziecka

Większość dzieci w pewnym momencie używa smoczka, więc sprezentowanie spersonalizowanego uchwytu na smoczek z imieniem dziecka może być świetnym pomysłem.

Możesz znaleźć takie, które są wykonane w 100% z organicznego silikonu antybakteryjnego. Niemowlęta mogą je żuć, a same uchwyty są bardzo delikatne dla dziąseł.

Przenośna mata do przewijania

Jedną z najbardziej potrzebnych rzeczy, kiedy będziesz mieć dziecko, jest mata do przewijania, gdy wychodzisz z domu. To sposób, aby móc wygodnie zmieniać mu pieluchę w dowolnym miejscu. Istnieją nawet modele, które zawierają praktyczną komorę do przechowywania pieluszek, chusteczek i kremów.

Upewnij się, że można je prać w pralce oraz że są miękkie i wytrzymałe.

Prezenty na baby shower pozwalające zachować wspomnienia

Wyobraź sobie, ile nowych wspomnień stworzy ta rodzina. Dlatego możesz zaopatrzyć ją w album na zdjęcia z dodatkowymi pudełkami do przechowywania wszystkiego, co uważać będzie za ważne. Opaska ze szpitala, pierwszy smoczek, pierwszy kosmyk włosów czy pierwszy ząb.

To świetny pomysł na prezent pozwalający zapamiętać niezapomniane wspomnienia po przybyciu dziecka.

Tabliczka na ścianę pełna wspomnień

To jeden z tych emocjonalnych darów, gdy mama będzie pielęgnować pierwsze wspomnienia o dziecku. Jest to specjalna tablica, na której rodzice mogą wybić odcisk stopy i dłoni dziecka w glinie. Stanie się ona wtedy cenną ozdobą, którą możesz powiesić na ścianie pokoju dziecka.

Nosidełko dla dziecka

Kobiety przytulające się w trakcie baby shower.

Noszenie dziecka wspomaga jego rozwój, tworząc silne więzi z matką i ojcem. Zatem jest to jeden z najlepszych prezentów na baby shower, jakie możesz mu dać. Istnieje wiele modeli plecaków i nosideł, więc porównaj każdy rodzaj i wybierz ten, który uważasz za najlepszy.

Zestaw poradników dla rodziców

Dzieci nie są wyposażone w instrukcję obsługi, a rodzice mogą czuć się przytłoczeni na początku. Bez wątpienia wspaniałym prezentem byłaby książka o rodzicielstwie i różnych tematach, które mogą ich dotyczyć. Sen, karmienie piersią, żywność uzupełniająca itp. Jest wiele doskonałych pozycji, którzy z pewnością będą pomocne w pierwszych dniach życia dziecka.

Znalazłaś to, czego szukałaś? Z pewnością jeden z tych 6 prezentów na baby shower pomoże Ci zaskoczyć przyszłą mamę. Pomyśl o wyjątkowych szczegółach, rzeczach, których może potrzebować i praktycznych rozwiązaniach na co dzień z nowym dzieckiem. Dzięki tym wskazówkom na pewno wybierzesz coś wspaniałego.

To może Cię zainteresować ...
Prezenty dobroczynne pozwalają dać komuś szczęście!
Jesteś Mamą
Przeczytaj na Jesteś Mamą
Prezenty dobroczynne pozwalają dać komuś szczęście!

Prezenty dobroczynne stały się bardzo oryginalnym sposobem na zaskoczenie najbardziej kochanych przez nas osób. Mają one wiele różnych zalet!


Treści zawarte na stronie Jesteś Mamą służą wyłącznie celom edukacyjnym i informacyjnym. W żadnym wypadku nie zastępują one diagnozy, porady lub leczenia u specjalisty. W razie wątpliwości najlepiej skonsultować się z zaufanym specjalistą.