About Us

Kim jesteśmy?

Na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór treści dotyczących ciąży, niemowląt, dzieci, nastolatków, edukacji, zdrowia, żywienia i rozrywki. Z pomocą profesjonalistów w każdej dziedzinie chcemy pomóc Ci w rozwiązaniu tych wątpliwości, które pojawiają się każdego dnia w związku z dziećmi i rodziną.

Od ponad 7 lat pracujemy, aby zbudować kompletną bibliotekę z ponad 2 400 artykułów, które mają być przewodnikiem, inspiracją i wsparciem dla rodziców, opiekunów i rodziny w pojęciu ogólnym. Mamy wsparcie pełnego zespołu ekspertów, którzy gwarantują jakość naszych treści.

Nasze wartości

Jako praktyczny i użyteczny portal o tematyce macierzyńskiej, Jesteś Mamą zmienia życie wielu czytelników na całym świecie. Dlatego wartości takie jak empatia, sprawiedliwość, równość, szacunek i poczucie przynależności są dla nas fundamentalne. Chcemy mieć pozytywny wpływ zarówno na rodziców, jak i na społeczeństwo. Dlatego angażujemy różne głosy, tożsamości i opinie, którymi staramy się wzbogacać osoby, które czytają nasze artykuły każdego dnia.

Zobowiązanie redakcji
Zobowiązanie redakcji

Zależy nam na dostarczaniu informacji o wysokiej jakości redakcyjnej. Nasze treści oparte są na opinii ekspertów w każdej dziedzinie i poparte badaniami naukowymi.

Jakość gwarantowana
Jakość gwarantowana

Nasze treści są twrzone przez specjalistów z różnych dziedzin, takich jak edukacja, zdrowie, psychologia, żywienie itp. Publikowane informacje są poparte dowodami lub wiarygodnymi źródłami, z którymi można zapoznać się w bibliografii.

Weryfikacja przez biegłych ekspertów
Weryfikacja przez biegłych ekspertów

Każdy artykuł przechodzi proces przeglądu i weryfikacji przez nasz zespół specjalistów i redaktorów, którzy odpowiadają za sprawdzenie prawdziwości i jakości informacji.

Treść współmierna do znaczenia

Mamy ścisłe wytyczne dotyczące tworzenia naszych treści. Wierzymy, że jakość badań, użycie przyjaznego i łatwego do zrozumienia języka oraz opinie ekspertów są kluczem do nawiązania kontaktu z naszymi czytelnikami.

Search

Nasze artykuły oparte są na profesjonalnych kryteriach, badaniach naukowych i osobistych doświadczeniach, aby zapewnić dostęp do dokładnych, jasnych i bezstronnych informacji.

Search

Nasze treści dotyczące edukacji, zdrowia i psychologii są dokładnie sprawdzane i zatwierdzane przez specjalistów z każdej dziedziny.

Search

Zawsze jesteśmy otwarci na angażowanie, włączanie innych i słuchanie różnych głosów oraz opinii - jesteśmy portalem różnorodnym i opartym na szacunku!

Nasi eksperci

Niezależnie od tego, czy problem jest prosty czy złożony, naszą misją jest dostarczenie najlepszej możliwej odpowiedzi. Dlatego w naszych szeregach znajdują się eksperci z różnych dziedzin edukacji, zdrowia, żywienia i rozrywki. Pedagodzy, pediatrzy, lekarze pierwszego kontaktu, farmaceuci, dietetycy, psycholodzy, położne i inni specjaliści sprawiają, że Jesteś Mamą jest użytecznym i wiarygodnym źródłem informacji.

María José Roldán
María José Roldán

Psychopedagogika

Ana Couñago
Ana Couñago

Psycholog

Elena Sanz Martín
Elena Sanz Martín

Psycholog

Mara Amor López
Mara Amor López

Psycholog

Marisol Rendón Manrique
Marisol Rendón Manrique

Edukacja wczesnoszkolna

María Matilde
María Matilde

Pedagog

Perfil Ruben

Skontaktuj się z nami

Uwielbiamy słuchać opinii naszych czytelników!

Jeśli chcesz zgłosić błąd, rozwiązać wątpliwość lub przekazać sugestię, możesz skontaktować się z naszym zespołem poprzez e-mail.