Autorzy książek, których nie możesz przegapić

W tym artykule porozmawiamy o niektórych z najbardziej znanych i aktualnych autorów literatury dla dorosłych.
Autorzy książek, których nie możesz przegapić

Ostatnia aktualizacja: 21 sierpnia, 2021

Czytanie to jedno z hobby preferowanych przez większość dorosłych. Dzięki temu w dzisiejszych czasach na rynku można znaleźć wiele różnych tematów, autorów i książek. Ale którzy autorzy książek zasługują na uwagę? Gdy ich poznasz, będziesz mógł wybrać jedną z ich książek do przeczytania w wolnym czasie.

Autorzy książek dla dorosłych

Javier Castillo

Trzy lata temu w Hiszpanii prawie nikt nie znał Javiera Castillo. Nikt go więc też nie znał za granicą. Jednak gdy w 2017 roku opublikował El Día Que se Perdió la Cordura (Dzień utraty zdrowia psychicznego), wszystko się zmieniło. Od tego momentu osiągnął niepowstrzymany sukces.

Thriller, intryga, miłość i umysły głównych bohaterów to tylko niektóre z elementów, które pomogły Javierowi Castillo stać się jednym z najbardziej znanych i lubianych autorów.

W rzeczywistości „Dzień utraty zdrowia psychicznego” i „Dzień utraconej miłości” stały się tak sławne, że opublikował je w wielu różnych krajach, takich jak Meksyk, Argentyna, Włochy, Kolumbia, Turcja, Japonia, Korea i Portugalia.

Znani autorzy książek.

Co więcej, wkrótce na podstawie tych dwóch słynnych tytułów powstanie serial telewizyjny. Jeśli więc lubisz suspens i literaturę dla dorosłych, pokochasz Javiera Castillo.

Beta Coqueta

Pisząca w zupełnie innym stylu Elisabet Benavent, znana również jako Beta Coqueta, także sprzedała ponad dwa miliony egzemplarzy swojej książki. Miłość, seks, przyjaźń i codzienne problemy to elementy, które Beta Coqueta zawiera w swoich książkach.

W rzeczywistości jej literatura odniosła ogromny sukces jeszcze przed opublikowaniem przez znane wydawnictwo. Mimo że napisała kilka książek, cztery z nich, które są częścią kolekcji Valeria, przyniosły jej prawdziwą sławę.

Podobnie jak Javier Castillo, Elisabet samodzielnie publikowała swoje książki. Potem odniosła taki sukces na platformach społecznościowych, że skontaktowało się z nią wydawnictwo i zaproponowało jej umowę.

Zgodnie z oczekiwaniami, głównym bohaterem sagi jest Valeria. W jej książkach odkryjesz, jak ważna jest przyjaźń, miłość i obojętność. Wszystkie te tematy dotyczą Valerii i jej trzech najbliższych przyjaciół.

Książki Elisabet są łatwe do czytania i zawierają świeże i zabawne dialogi. Jeśli lubisz romanse, od teraz będzie ona Twoją ulubioną autorką.

Czytanie książki

Znów, podobnie jak w przypadku książek Javiera Castillo, Valeria stała się kanwą dla serialu wyprodukowanego przez Netflixa. Poza tym Elisabet Benavent stwierdziła, że dwie kolejne jej książki staną się w tym roku serialami telewizyjnymi.

Dolores Redondo też musi się znaleźć wśród najsłynniejszych autorów książek ostatnich lat

Jednym z najbardziej udanych dzieł literackich ostatnich lat jest Trylogia Baztana, napisana przez Dolores Redondo.

Wśród różnych autorów książek dla dorosłych, Dolores Redondo jest jedną z najbardziej znanych pisarek na poziomie krajowym i międzynarodowym. W rzeczywistości ludzie ze wszystkich stron świata chwalą jej pełne napięcia historie.

Co więcej, w 2016 roku po napisaniu All This I Will Give You zdobyła jedną z najważniejszych hiszpańskich nagród o nazwie Premio Planeta.

Zbrodnie, śledztwa, tematy duchowe i ludzkie, a także umysły psychologiczne głównych bohaterów są częścią książek Dolores Redondo. Kiedy przeczytasz jedną z jej historii, nie będziesz w stanie uciec od jej niesamowitego świata.

To może Cię zainteresować ...
4 romantyczne powieści Nicholasa Sparksa
Jesteś Mamą
Przeczytaj na Jesteś Mamą
4 romantyczne powieści Nicholasa Sparksa

Dzisiaj chcemy zaproponować kolekcję 4 różnych książek. Jesteśmy pewni, że spodoba ci się lektura tych omantycznych powieści Nicholasa Sparksa.  • Castillo, J. (2017). El día que se perdió la cordura. SUMA.
  • Castillo, J. (2018). El día que se perdió el amor. SUMA.
  • Benavent, E. (2015). En los zapatos de Valeria. Debolsillo.
  • Redondo, D. (2016). Todo esto te daré. Planeta.
  • Redondo, D. (2013). El guardián invisible. Destino.

Treści zawarte na stronie Jesteś Mamą służą wyłącznie celom edukacyjnym i informacyjnym. W żadnym wypadku nie zastępują one diagnozy, porady lub leczenia u specjalisty. W razie wątpliwości najlepiej skonsultować się z zaufanym specjalistą.