Sławne mamy z 2019 roku

Sławne mamy z 2019 roku

Ostatnia aktualizacja: 02 listopada, 2019

Wiele znanych kobiet ogłosiło, że są w ciąży i oczekują narodzin dziecka w 2018 r. Dlatego nic dziwnego, że każdy z nas zastanawia się, które sławne mamy poznamy w 2019 r.

Jeśli nadal nie wiesz, które gwiazdy zostaną mamami w 2019 r., koniecznie przeczytaj nasz artykuł. Sławne mamy z 2019 r. to znane modelki, wokalistki, aktorki, a nawet osoby należące do rodziny królewskiej.

Zajście w ciążę sławnych osób to jedne z najciekawszych informacji ze świata show biznesu. Przekonaj się, które gwiazdy zostaną mamami w 2019 r.!

Sławne mamy, które urodzą w 2019 r.

W 2019 r. w wielu znanych na całym świecie rodzinach pojawią się nowi członkowie. Dowiedz się więcej na ten temat i poznaj reakcje sławnych kobiet na wieść o tym, że zostaną mamami.

Meghan Markle

Meghan, żona księcia Harry’ego, jest w ciąży. Ta informacja wywarła spory wpływ na królewską rodzinę, a zwłaszcza na księcia, który całkowicie zmienił swój styl życia. Zaczął nawet przestrzegać tych samych zasad, co jego żona w ciąży.

Księżna Sussex urodzi swoje pierwsze dziecko na wiosnę 2019 r. Jednak ze względu na prośbę Królowej Elżbiety II i sztywne zasady królewskiego protokołu, płeć i imię dziecka zostaną ogłoszone dopiero po jego narodzinach.

Tina Kunakey

Po przypieczętowaniu swojego związku romantycznym i wyjątkowym ślubem w 2018 r., Vincent Cassel i Tina Kunakey spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Podzielili się tą wspaniałą wiadomością za swoimi fanami za pomocą mediów społecznościowych.

Tina udostępniła zdjęcie pokazujące jej rosnący brzuszek. Z kolei jej mąż udostępnił na swoim Instagramie słodki filmik, na którym całuje i głaszcze brzuszek Kunakey.

Tina Kunakey w ciąży
Tina Kunakey | Instagram: @tinakunakey

Mimo tych entuzjastycznych postów w mediach społecznościowych, o samej ciąży wiadomo jeszcze niewiele. Jednak z pewnością możemy stwierdzić, że Tina to kolejna sławna kobieta, która urodzi w 2019 r.

Rosanna Zanetti

Wenezuelski model i piosenkarz David Bisbal ogłosił w mediach społecznościowych, że w tym roku zostaną rodzicami. Zamieścili zdjęcie, które przedstawia przyszłych rodziców i badanie ultrasonograficzne ukazujące ich maluszka .

Rosanna to kolejna znana kobieta, która również dołączy do grona sławnych mam w 2019 r. Jeszcze nie znamy wielu szczegółów. Jednak Zanetti już na samym początku zadeklarowała: “Będę szczęśliwa bez względu na to, czy będziemy mieli chłopca, czy dziewczynkę. Nie chcę wybierać”.

Później ujawniła płeć dziecka wstawiając zdjęcie przyszłych rodziców w otoczeniu niebieskiego konfetti. Dodała pod nim podpis “Na przyjście na świat szykuje się chłopiec Bisbal”.

Lourdes Montes

Hiszpańska projektantka Lourdes Montes i matador Fran Rivera ogłosili w zeszłym roku, że spodziewają się drugiego dziecka. Montes przyznaje, że ta ciąża jest o wiele trudniejsza od pierwszej. 

Podali już płeć dziecka: “To chłopiec, który będzie nosił imię po swoim ojcu“.

Oboje rodzice są szczęśliwi, bo zawsze chcieli, aby ich córka Carmen miała młodszego brata. Ale dziewczynka nie przyjęła wiadomości o nadejściu brata zbyt dobrze i nie chce wypowiadać się na ten temat.

Lily Aldrige

Słynna modelka i aniołek Victoria’s Secret, Lily Aldrige, oraz piosenkarz Kings of Leon, Caleb Followill, oczekują przyjścia na świat drugiego dziecka. Modelka zdecydowała się ogłosić to światu wstawiając zdjęcie na Instagram, które pokazuje jej rosnący brzuszek.

Eva Mendes

Chociaż Ryan Gosling i Eva Mendes cenią prywatność, to źródło z bliskiego otoczenia pary podaje, że nie mogą się doczekać, aż na świat przyjdą ich dzieci. Tak, dzieci!

Rodzice spodziewają się bliźniaków, mimo wcześniejszych problemów z płodnością związanych z wiekiem Evy. Przeszła kilka prób zapłodnienia in vitro, które do tej pory nie były skuteczne.

Para ujawniła prawdopodobne imiona dzieci: Viviana i Carlos, drugie z nich wybrane na cześć zmarłego brata Evy.

Natalia Sánchez

Sánchez, aktorka, która grała Teté w Los Serrrano, ogłosiła na Instagramie, że spodziewa się dziecka ze swoim partnerem, aktorem Marcem Clotetem.

Natalia Sánchez i Marc Clotet
Natalia Sánchez i Marc Clotet | Instagram: @natasanchezmol

Oznacza to, że w 2019 r. ich rodzina będzie składała się z trzech osób. Jednak nie znamy wielu szczegółów dotyczących ciąży Sánchez.

Julia Nakamatsu

Słynna hiszpańska piosenkarka Melendi i jej partner Julia niedługo doczekają się potomstwa. To będzie jego czwarte dziecko, a jej – drugie. Już ogłosili, że będzie to dziewczynka, ale nie podali jeszcze jej imienia .

Bycie mamą to jedna z najlepszych rzeczy na świecie. Wiele z wymienionych przez nas celebrytek niedługo się o tym przekona. A Ty? Czy dotarłaś również do tego wspaniałego etapu życia, czy może wszystko jeszcze przed Tobą?


Wszystkie cytowane źródła zostały gruntownie przeanalizowane przez nasz zespół w celu zapewnienia ich jakości, wiarygodności, aktualności i ważności. Bibliografia tego artykułu została uznana za wiarygodną i dokładną pod względem naukowym lub akademickim.


  • Palomar, C. (2005). Maternidad: Historia y Cultura. Revista de Estudios de Género La Ventana. https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fmicb.2014.00608/full 
  • Puyana, Y., Claudia, V., & Rosero, M. (2005). Traer hijos o hijas al mundo: significados culturales de la paternidad y la maternidad. Revista Latinoamericana de Ciencias Sociales, Niñez y Juventud.

Ten tekst jest oferowany wyłącznie w celach informacyjnych i nie zastępuje konsultacji z profesjonalistą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze swoim specjalistą.