Odkryj platformę Disneyland Paris dla dzieci

Odkryj wszystko, co ma do zaoferowania platforma Disneyland Paris bez wychodzenia z domu. Będziesz wiedział, dlaczego warto odwiedzić ten park rozrywki!
Odkryj platformę Disneyland Paris dla dzieci

Ostatnia aktualizacja: 22 lipca, 2021

Disneyland Paris to europejski park rozrywki, w którym można odkryć magiczny świat Disneya. Tam spotykają się postacie, spektakle i atrakcje wszystkich filmów wielkiego Walta Disneya.

Wycieczka do dowolnego parku Disneya jest zawsze synonimem ekscytacji i iluzji dla najmłodszych, a przy wielu okazjach także dla nie tak małych. Są miłośnicy magicznego królestwa w każdym wieku.

Jednak wiele razy ta wycieczka jest bardzo droga dla rodzin i wielu na to po prostu nie stać. Tak więc, ponieważ innych wiele firm już oferuje podobne opcje, teraz także Walt Disney postanowił pozwolić fanom cieszyć się atrakcjami swojego parku z ich domów.

Innymi słowy, ta korporacja stworzyła platformę online Disneyland Paris. Dlatego poniżej opowiemy nieco więcej o zawartości tej fantastycznej platformy, która jest pełna działań i możliwości. Jesteśmy pewni, że będziesz chciał je odwiedzać w zaciszu własnego domu.

Co platforma Disneyland Paris oferuje użytkownikom?

Platforma Disneyland Paris pojawia się w Twoim domu z mnóstwem atrakcji, dzięki którym magia nigdy się nie kończy. To jest idea tej zabawnej strony internetowej.

Sully i Mike z Uniwersytetu potwornego.
© Walt Disney Pictures i Pixar Animation Studios

Najlepsze w tej platformie jest to, że dzieci praktycznie z całego świata będą mogły z niej korzystać i cieszyć się nią. To dlatego, że jest dostępna w językach: angielskim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, holenderskim i niemieckim.

Serwis składa się z czterech części o zróżnicowanej treści, aby dzieci mogły cieszyć się tym, co najbardziej przykuwa ich uwagę. Dlatego poniżej powiemy więcej o treści wyróżnionej w każdej z tych części. Jesteś gotowy?

Gry i zabawy

Pierwsza z sekcji, które znajdziemy, to ta, która obejmuje gry i zajęcia. Zabawa jest fundamentalną i istotną częścią życia dzieci, dlatego ważne jest, aby zachęcać do niej na różne sposoby.

Gry takie jak znajdowanie różnic między obrazami parku, będą również promować ich zdolności wizualne, spostrzegawczość i koncentrację. W tej sekcji znajdują się również zdjęcia związane ze światem Disneya, które dzieci mogą wydrukować i pokolorować.

To jednak nie wszystko. Maluchy mogą również cieszyć się wycinankami, które mogą ze sobą zestawić, układankami i nie tylko. I oczywiście wszystko to jest związane ze światem Disneya.

Platforma Disneyland Paris zawiera również przepisy

Włączenie dzieci do prac domowych, a dokładniej nauka gotowania, sprawi, że będą one znacznie bardziej niezależne od najmłodszych lat. Jednocześnie pomoże im dowiedzieć się więcej o odżywianiu i zdrowej diecie.

Scena z filmu Odlot.
© Walt Disney Pictures, Pixar Animation Studios

Z tego powodu ta sekcja witryny poświęcona jest tworzeniu różnych przepisów na podstawie postaci i scenariuszy z filmów Disneya. Zapewniamy, że nie ma lepszego sposobu na jednoczesną zabawę i naukę.

Poradniki

Ta sekcja platformy poświęcona jest treściom cyfrowym w formacie wideo. Dlatego dla najmłodszych znajdziemy wybór krótkich filmików, dzięki którym dzieci mogą poznać różne postacie z filmów, nauczyć się z nimi choreografii, czy nauczyć się m.in. rysować Olafa, jednego z najbardziej lubianych bohaterów Disneya.

Dawno, dawno temu… Disneyland Paris

Wreszcie, w tej sekcji dzieci mogą poznać wszystkie sekrety tego wspaniałego parku rozrywki, o wejściu do którego  marzy chyba każdy, dziecko, czy dorosły.

Dodatkowo platforma ta zawiera wybór wirtualnych teł do wykorzystania w wideokonferencjach, które są dziś tak popularne. Teraz, gdy wiesz już wszystko, co Disneyland Paris ma do zaoferowania, przygotuj się na zabawę z rodziną!

To może Cię zainteresować ...
Filmy Disneya do obejrzenia w 2020 roku – 7 propozycji
Jesteś Mamą
Przeczytaj na Jesteś Mamą
Filmy Disneya do obejrzenia w 2020 roku – 7 propozycji

2019 i 2020 wręcz obfitowały w nowe filmy Disneya, z których oglądania każdy może czerpać mnóstwo przyjemności. Dowiedz się więcej z naszego artyku...


Treści zawarte na stronie Jesteś Mamą służą wyłącznie celom edukacyjnym i informacyjnym. W żadnym wypadku nie zastępują one diagnozy, porady lub leczenia u specjalisty. W razie wątpliwości najlepiej skonsultować się z zaufanym specjalistą.