Najlepsze filmy dla dzieci na platformie Netflix

Najlepsze filmy dla dzieci na platformie Netflix

Ostatnia aktualizacja: 13 listopada, 2020

Przedstawiamy wybór wspaniałych filmów na platformie Netflix. Możesz cieszyć się nimi w rodzinie w tym okresie, kiedy spędzamy więcej czasu w domu.

Platformy filmowe na żądanie stanowią ostatnią deskę ratunku dla wielu ludzi w czasie pandemii. Obecne na nich seriale i filmy są codziennie oglądane przez tysiące ludzi. Ich sukces jest tak duży, że Netflix, jedna z najbardziej znanych platform, musiał obniżyć rozdzielczość i jakość swoich filmów, aby móc obsługiwać wszystkich widzów.

Na pewno znasz wszystkie nowe seriale i filmy, które wychodzą oraz te, które odniosły większy sukces, których jeszcze nie widziałeś. Jednak w jakim stopniu znasz filmy dla dzieci, które pojawiają się na platformach dla najmłodszych?

Dla tej publiczności są setki filmów, a dziś skupiamy się na wybranych najlepszych filmach dla dzieci na platformie Netflix.

Filmy dla dzieci na platformie Netflix

Saga o Harrym Potterze

Polecana dla dzieci powyżej jedenastego roku życia, saga o Harrym Potterze jest bez wątpienia jedną z najlepszych rekomendacji w zakresie filmów dla dzieci.

Wszystkie filmy w całości znajdują się na tej platformie. I chociaż wątpimy, czy jest jeszcze jakieś dziecko, które jeszcze ich nie widziało nie możemy ich pominąć.

Harry Potter film
© Heyday Films, 1492 Zdjęcia

Sekretne życie zwierzaków domowych

Prawdziwymi bohaterami dobrego filmu dla dzieci są bez wątpienia zwierzęta. Z tego powodu Sekretne życie zwierzaków domowych stał się jednym z najzabawniejszych filmów na dużym ekranie i jest teraz dostępny na platformie Netflix.

Shrek

Minęło 19 lat od ukazania się na dużym ekranie pierwszego filmu z udziałem zabawnego zielonego ogra. I to właśnie Shrek przyszedł, aby zmienić bajkowe filmy o książętach i księżniczkach i nadać im niezwykle zabawny charakter.

Odniósł taki sukces, że ​​trzy lata później pojawiła się druga część nadając większe znaczenie drugorzędnym postaciom, takim jak kot w butach czy książę z bajki.

Matylda i Charlie i fabryka czekolady

Roald Dahl jest jednym z najbardziej uznanych i najważniejszych pisarzy dziecięcych w historii. Z tego powodu kilka jego książek zostało przeniesionych na duży ekran i obejrzanych przez miliony dzieci na przestrzeni lat.

Na platformie Netflix znajdują się filmy oparte na dwóch najważniejszych i wybitnych książkach autora: Matylda i Charlie i fabryka czekolady.

Ciężkie życie Matyldy, jej magiczne moce i miłość do książek są podstawą do stworzenia tej niesamowitej i niezbędnej historii w dzieciństwie.

Jeśli chodzi o drugi z filmów Charlie i fabryka czekolady w reżyserii Tima Burtona, łączy on zabawę, fantazję, czekoladę i kolor w fascynującą przygodę. Nie możemy jednak zapewnić, że po zakończeniu filmu Wasze dzieci nie będą szukały wielkiego złotego biletu w tabliczkach czekolady.

Więcej filmów dla dzieci na serwisie Netflix

Mój sąsiad Totoro

Choć film ukazał się w 1988 roku, nadal uważany jest za jeden z cudów kina dziecięcego traktując go jako najlepszy film w historii kina tego gatunku.

Totoro

Prosty i bezpośredni film, który jednak jest bardzo głęboki i bogaty w wiedzę i naukę. Idealne połączenie, które ucieszy zarówno najmłodszych, jak i rodziców. Bez wątpienia Mój sąsiad Totoro musi być jednym z filmów dla dzieci do obejrzenia podczas tej kwarantanny, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Niekończąca się historia

Zupełnie inny film niż ten, do którego przywykła większość dzieci i młodzieży. Pomimo tego, że jest to film, którego głównym tematem jest fantazja mimo upływu lat i starzenia się efektów specjalnych nadal przekazuje niesamowite wartości. Bardzo ważne dla najmłodszych.

Jumanji na platformie Netflix

Dzieci uwielbiają gry planszowe, zwłaszcza gdy cała rodzina zbiera się do wspólnej zabawy. Będą więc zachwyceni widząc, jak jedna z tych prostych gier staje się niezwykle ekscytująca i rzuca rodzinie fascynujące wyzwanie.


Ten tekst jest oferowany wyłącznie w celach informacyjnych i nie zastępuje konsultacji z profesjonalistą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze swoim specjalistą.