Celebryci z dużymi rodzinami - pora poznać 5 najciekawszych przykładów!

W dzisiejszych czasach coraz bardziej widoczni są celebryci z dużymi rodzinami. Oczywiście nie zawsze łatwo jest być publicznie znanym i pod okiem każdego. Wiele osób publicznych zazwyczaj uważa swoje rodziny i domy jako jedyne schronienie. To pozwala im żyć prostszym życiem i pozostać w kontakcie z rzeczywistością.
Celebryci z dużymi rodzinami - pora poznać 5 najciekawszych przykładów!

Napisany przez Naí Botello

Ostatnia aktualizacja: 21 grudnia, 2022

Duże rodziny są jak imprezy – pełne śmiechu, gier, różnic i nauki. Dołącz do nas już dziś, aby przyjrzeć się jak celebryci z dużymi rodzinami żyją na co dzień.

W dzisiejszych czasach coraz bardziej widoczni są celebryci z dużymi rodzinami. Oczywiście nie zawsze łatwo jest być publicznie znanym i pod okiem każdego. Wiele osób publicznych zazwyczaj uważa swoje rodziny i domy jako jedyne schronienie. To pozwala im żyć prostszym życiem i pozostać w kontakcie z rzeczywistością.

Tak jest w przypadku Angeliny Jolie, która ma dużą rodzinę. Jest ona dla niej częściowo wynikiem altruistycznych wysiłków. Niektórzy sławni ludzie mają duże rodziny tylko dlatego, że mogą. Jednak niezależnie od motywu ich decyzji, liczne rodziny zwykle przyciągają naszą uwagę. Dzisiaj zatem porozmawiamy o kilku znanych gwiazdach i ich dużych rodzinach.

Celebryci z dużymi rodzinami

W dzisiejszych czasach rodziny składające się z matki, ojca i co najmniej 3 dzieci uważa się za duże. Do około 1970 roku wiele typowych rodzin obejmowało sześciu lub siedmiu członków rodziny.

Jednak czasy się zmieniły. Realia gospodarcze i włączenie się kobiet w pracę fizyczną wywarły na to ogromny wpływ. Liczba członków tworzących przeciętną rodzinę znacznie się zmniejszyła. Istnieje jednak wiele rodzin sławnych ludzi, które nie stosują się do tego trendu. Oczywiście, dzięki swoim wysokim rocznym dochodom, mogą sobie pozwolić oni na wielodzietność i zatrudnianie pełnoetatowych niań.

Nic dziwnego, że te znane osobistości postanawiają mieć więcej niż troje dzieci. Zatem bez dalszych ceregieli spójrzmy na niektóre z najbardziej godnych uwagi rodzin.

5 sławnych gwiazd, które posiadają duże rodziny

1. Julio Iglesias

Piosenkarz Julio Iglesias, ojciec piosenkarza Enrique Iglesiasa, jest jednym z hiszpańsko – amerykańskich celebrytów z największymi rodzinami. W sumie Julio ma 8 dzieci. Troje pochodzi z jego pierwszego małżeństwa z Isabel Preysler. Jego pozostałe pięcioro dzieci urodziło się podczas małżeństwa z jego drugą żoną – Mirandą Rijnsburger. Bez wątpienia musieliśmy włączyć tę rodzinę do naszej topowej listy.

2. Rodzina Beckhamów

Beckhamowie nie są tylko przykładem dużej rodziny, ale także stabilnej. David i jego żona Victoria Beckham są praktycznie rzecz biorąc członkami angielskiej rodziny królewskiej.

Beckham i jego duża rodzina

David jest znany na całym świecie dzięki swojej kariery piłkarskiej. Podobnie Victoria zasłynęła swoją karierą piosenkarki, bizneswoman, projektantki mody i modelki. Dzięki ich talentowi i ciężkiej pracy mają mnóstwo zasobów, aby zapewnić wiele sobie i swoim najbliższym.

Ich gospodarstwo domowe obejmuje czworo dzieci. Mają trzech chłopców: Brooklyn, Romeo i Cruz. Ich najmłodsza córeczka nazywa się Harper. Z czwórką pięknych dzieci znaleźli się na naszej liście dużych rodzin gwiazd.

3. Bracia Baldwin

Oczywiście, kto nie słyszał o braciach Baldwin z Hollywood! Przez dziesięciolecia Baldwinowie byli w centrum uwagi, ponieważ odgrywali ważną rolę w wielu filmach.

Alec, Daniel, William i Stephen są najbardziej znanymi z rodzeństwa. Jednak mają też 2 siostry: Elizabeth i Jane Anne.

Niektóre z ich dzieci także zyskują sławę. Ireland – córka Aleca Baldwina i Kim Basinger, jest znaną modelką. Jej kuzynka, Hailey, córka Stephena Baldwina, jest również modelką. Ostatnio szczególnie zainteresowała się nią prasa ze względu na jej związek z Justinem Bieberem.

“Dzięki swoim wysokim rocznym dochodom mogą sobie pozwolić na wielodzietność i zatrudnianie pełnoetatowych niań.”

4. Rodzina Kardashian – Jenner

Kardashianie po prostu mogą znaleźć się na szczycie listy jeśli chodzi o wysoko postawione rodziny. Ich matka, Kris Jenner, powinna prawdopodobnie to przyznać. Jej pierwsze małżeństwo z prawnikiem Robertem Kardashianem dało jej czwórkę pierwszych dzieci – Kourtney, Kim, Khloé i Roba.

Podczas ślubu z drugim mężem, Brucem Jennerem (obecnie znanym jako Caitlyn Jenner), miała jeszcze dwie córki – Kendall i Kylie. W tym samym czasie była macochą czworga dzieci Caitlyn z poprzednich związków.

W latach 90. Kardashianie stali się sławni z powodu ojca broniącego O.J. Simpsona w „procesie stulecia”.

Jednak na początku XXI wieku ich sława nabrała zupełnie nowego wymiaru. Dzięki wysiłkom Kris jako menadżerki, świat zaczął wzorować się na Kardashianach.

Poprzez reality show rodzina Kardashian – Jenner stworzyła imperium medialne, którego wartość wciąż rośnie. Kris ma teraz dziewięcioro wnuków, z których wszyscy pojawili się w telewizji, czasopismach i Internecie.

5. Cristiano Ronaldo

Nie mogliśmy skończyć tej listy bez wspomnienia o kilku innych światowej sławy sportowcach. Cristiano Ronaldo, gracz między innymi portugalskiej drużyny narodowej, ma 4 dzieci. Razem z nim w rankingu podąża hiszpański gracz Cesc Fabregas, który ma pięcioro dzieci, a także Argentyńczyk – Lionel Messi z 3 dzieci.

Cristiano Ronaldo i jego rodzina

Oczywiście, posiadanie dużej rodziny jest źródłem radości i szczęścia. Dla niektórych rodzin wymienionych powyżej jest to także korzyść ekonomiczna i zawodowa.


Ten tekst jest oferowany wyłącznie w celach informacyjnych i nie zastępuje konsultacji z profesjonalistą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze swoim specjalistą.