Miłość mojego życia - gdy już w końcu przyjdzie na świat

Miłość mojego życia - gdy już w końcu przyjdzie na świat
Elena Sanz Martín

Przejrzane i zatwierdzone przez: psycholog Elena Sanz Martín.

Ostatnia aktualizacja: 21 grudnia, 2022

Nie potrafię przestać myśleć o dniu, w którym miłość mojego życia się w końcu narodzi. Dni mijają, a ekscytacja cały czas rośnie, pobudzana rytmem bicia drugiego serca we mnie.

Nie mogę przestać wyobrażać sobie jak moje dziecko będzie wyglądać. Ze zniecierpliwieniem czekam na dzień, kiedy miłość mojego życia będzie już w końcu przy moim boku.

Wszystkie dni, które mijają w oczekiwaniu na jego pojawienie się naznaczone są szczęściem i najczystszą miłością. Ten czas oczekiwania zdaje się nie mieć końca. Jednak wiem, że to co dostanę za te kilka dni, tygodni czy miesięcy będzie bezcenne. Marzę o tym, aby mieć Cię wreszcie w moich ramionach.

Jak tylko pojawisz się w moim domu, wszystko zmieni się na lepsze. W tym dniu poznam prawdziwe znaczenie miłości, poświęcenia i oddania się komuś bezgranicznie.

Jestem pewna, że jak tylko spojrzę w Twoje małe oczęta doświadczę tak ogromnego szczęścia jak jeszcze nigdy dotąd.

Jak zobaczę Twój pierwszy, bezzębny uśmiech, będę w siódmym niebie, będę się czuła jakbym dotykała ręką nieba.

W końcu odkryją się przed moimi oczami sekrety i tajemnice życia. Dam z siebie wszystko, całą moją siłę, wiarę i odwagę, jako matka i jako kobieta.

Miłość mojego życia – już na zawsze

Kiedy przyjdzie na świat miłość mojego życia odrodzą się we mnie wszystkie marzenia i nadzieje. Zrozumiem wtedy jaki świat jest piękny. Poczuję, że cały świat się do mnie uśmiecha.

Założę się o wszystko, że przyszłość będzie wspaniała, wierząc jednocześnie w wielką moc teraźniejszości.

Kobieta w ciąży z partnerem
Będę się cieszyć z każdej chwili tu i teraz. Bo wiem, że czas tak szybko ucieka, jeśli chodzi o dorastanie naszych dzieci.

Będę celebrować każdą wspólną chwilę i każde osiągnięcie mojego dziecka, aby zapisać naszą wspólną historię w wielkiej księdze życia.

Wiem, że kiedy w końcu się narodzisz, wypełnisz mnie swoją czystością i niewinnością. Zrobię wszystko, aby w Twoich oczach być dobrą matką.

Stoczę bitwę z każdym problemem, który stanie mi na drodze Twojego wychowania. A Ty staniesz się najsłodszą nagrodą za wszystkie trudy.

Obiecuję mojemu dziecku, mojemu największemu skarbowi wieczną miłość.

Włożę w Twoje wychowanie całą moją cierpliwość, upór i wytrwałość. Przysięgam, że nigdy nie zmęczy mnie przytulanie Cię, pocieszanie i wspieranie Cię na każdym kroku. W naszej codzienności nigdy nie zabraknie pocałunków i czułości.

Twoja miłość będzie moją siłą

Miłość mojego życia - dziecko
Kiedy moje dziecko przyjdzie na świat będę czerpać siłę z każdego możliwego źródła. Odkryję odwagę w każdym nowym wyzwaniu. Żaden Twój płacz, choroby ani pierwsze chwile osobno mnie nie złamią.

Nauczymy się jak sobie radzić z problemami, a w zamian dostaniemy wspaniałą więź jaka może istnieć między dwojgiem ludzi.

Obiecuję Ci wspierać i motywować Cię w każdym działaniu. Będę zawsze ufać Tobie i Twoim zdolnościom. Nie zaślepią mnie Twoje sukcesy ani porażki, zawsze będę doceniać Twój włożony wysiłek.

Nie ma większej mocy niż ta, który wypływa z tej magicznej więzi między nami. Nasze wzajemne uczucie będzie w stanie przenosić góry.

Dla mnie nie będzie nigdy lepszego towarzystwa nad Twoje. We mnie będziesz miał zawsze największego przyjaciela i powiernika.

A co jeśli życie zaskoczy nas jakimś nieprzewidzianym rozwojem sytuacji? Co jeśli sprawy nie potoczą się tak jak sobie to zaplanowaliśmy? To nie ma znaczenia. Bo jedyne co się liczy to to, że wszelkim problemom stawimy czoła razem.

Bo wiem, że jak tylko się narodzisz staniesz się miłością mojego życia już na zawsze…


Wszystkie cytowane źródła zostały gruntownie przeanalizowane przez nasz zespół w celu zapewnienia ich jakości, wiarygodności, aktualności i ważności. Bibliografia tego artykułu została uznana za wiarygodną i dokładną pod względem naukowym lub akademickim.Ten tekst jest oferowany wyłącznie w celach informacyjnych i nie zastępuje konsultacji z profesjonalistą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze swoim specjalistą.