Babcie to światła, które kierują wnuki na właściwą drogę

Babcie to niesamowici ludzie, którzy prowadzą swoje wnuki i wypełniają ich życie światłem. Dzisiaj chcemy Ci podziękować.
Babcie to światła, które kierują wnuki na właściwą drogę
María José Roldán

Napisane i zweryfikowane przez psycholog pedagogiczny María José Roldán.

Ostatnia aktualizacja: 22 grudnia, 2022

Matki i babcie. Oba pokolenia mają niesamowitą siłę, którą widać w ich codziennej walce, aby ich dzieci i wnuki miały wszystko, czego potrzebują. Dziadkowie i babcie to zawsze wspaniali ludzie, którzy prowadzą swoje wnuki za rękę i obdarzają je miłością.

Wielu dziadków staje się ponownie bohaterami dla tych rodziców, którzy muszą pracować. Opiekują się wnukami bezinteresownie i z całą bezwarunkową miłością. Ale nawet jeśli wielu innych dziadków nie może wziąć na siebie odpowiedzialności za opiekę nad dziećmi, nadal mają silny i niezapomniany wpływ na życie swoich wnuków.

Dlatego chcemy Was za to podziękować!

Babcie i dziadkowie zasługują na dozgonną wdzięczność

Dziękujemy Wam, babcie, za to, że jesteście tymi silnymi kobietami, które nadal przytulają niemowlęta i małe dzieci, teraz nazywane wnukami. I które sprawiają, że czujecie się pełniejsze energii niż kiedykolwiek.

Nie macie nic przeciwko byciu dostępnym dla swoich dzieci i wnuków w środku nocy. Wiecie, że najważniejszą rzeczą w życiu jest rodzina, bez względu na wszystko. I uwielbiacie spędzać razem z nimi wszystkie wolne chwile, ponieważ znaczą dla Was wszystko.

Babcia piecze z małymi wnukami.

Tak samo dziękujemy babciom za to, że jesteście kobietami, które nigdy nie przegapią okazji do przytulenia dziecka, kiedy jest to potrzebne. A także do robienia zdjęć i ich faktycznego wywoływania, bo wiecie, że wspomnienia lepiej przechowuje się w albumie fotograficznym, niż w pamięci telefonu.

Dziękujemy za pokazanie nam, że piękno nie znajduje się w ciele, ani w przeszłości, ale w oczach i sercu. Dziękujemy, że dzielicie się z całą rodziną swoją radością, mądrością i pragnieniem robienia rzeczy zawsze dobrze.

Jeszcze raz dziękujemy za popełnianie błędów i pokazywanie nam, jak ważne jest, aby się na nich uczyć. Oglądanie, jak śpiewacie, jest cudem dla Waszych wnuków. A kiedy z Wami tańczą, to najlepsza impreza, jaką kiedykolwiek zapamiętają.

Oglądanie wnuków bawiących się z babciami i dziadkami jest bez wątpienia najlepszym skarbem, jaki może mieć matka lub ojciec.

Jesteście wspaniałe

Wy, babcie, jesteście niezbędne w naszym życiu, ponieważ Wasze gotowanie, Wasze ciasta, Wasze rozmowy i wszystko, co zapewniacie, staje się wyjątkowe. To dlatego, że nie są to rzeczy nieskończone. Są efemeryczne i trzeba się nimi cieszyć, póki możemy. Samo myślenie o tym, jakie jesteście cudowne, sprawia, że nasze serca biją szybciej.

Dziękujemy za bycie babciami, które lubią nasze dzieci. Takimi, które uczestniczą w ważnych wydarzeniach z rodziną, zachęcają do nauczania o wartościach i pomagają pielęgnować współczujące i życzliwe serca.

Dziękujemy za bycie babciami, które oferują opiekę nad dziećmi, gdy wiedzą, że rodzice muszą się po coś spieszyć. Tacy szczęśliwi rodzice wiedzą, że nie mają się o co martwić, gdy ich dzieci są pod Waszą opieką.

Dziękujemy za bycie babciami, które siedzą i malują z wnukami. Babciami, które bawią się i budują wieże. Które czytają z nimi historie i wykonują wszystkie czynności, które maluchy wymyślą w ich bujnej wyobraźni. Same prośby są dowodem na to, jak wyjątkowo się czują w Waszym towarzystwie.

Jeszcze raz dziękuję, że Ty też jesteś jedną z tych babć, które kupują nowe buty i przemycają pieniądze wnukom. Jedną z tych babć, które zawsze przynoszą prezent podczas wizyty lub gdy nadchodzą specjalne daty, takie jak urodziny.

Ale przede wszystkim dziękuję, że jesteś jedną z tych babć, które spędzają czas z bliskimi i trzymają razem wnuki i rodzinę – to bez wątpienia najlepszy prezent!

Babcia wpatrująca się w swojego nowo narodzonego wnuczka w ramionach.

Kochamy Was całym sercem

Jest wiele pokoleń, które będą istnieć dzięki Waszym wysiłkom. Wasz dom jest pełen wspomnień, które są aktualizowane wraz z przybyciem wnuków. Magnesy na Waszych lodówkach odzwierciedlają Wasze wspólne podróże i utrzymują cenne dzieła sztuki dzieci Waszych dzieci.

Wasze ramiona są zawsze najlepszym schronieniem i najlepszym domem. Wasza kuchnia zawsze będzie najlepsza na świecie, a rozmowa z Wami zawsze będzie największym skarbem.

Dziękujemy za wszystko, co robicie, za to, kim jesteście. Z tego powodu Wasze potomstwo będzie nadal rosło i nadal będzie wspaniałymi ludźmi dzięki Waszemu dziedzictwu wartości i bezwarunkowej miłości do rodziny, która nigdy nie powinna zostać utracona.

Życie jest lepsze dzięki babciom; są podporą, która pomaga nam wszystkim iść naprzód, nawet jeśli nie są już po naszej stronie, ponieważ czas natury zmusił je do przeniesienia się w lepsze miejsce…

Ich mądrość i bezwarunkowa miłość pozostaną w naszych sercach. Babcie nadal będą tym światłem, które będzie prowadzić ich wnuki i wszystkich tych, którzy mieli szczęście być częścią ich rodziny. Dziękujemy Wam babcie, cudowne kobiety o srebrnych włosach i złotych sercach.

Dziękujemy Wam!


Ten tekst jest oferowany wyłącznie w celach informacyjnych i nie zastępuje konsultacji z profesjonalistą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze swoim specjalistą.