Aplikacje dla ciężarnych kobiet: 10 najlepszych

Aplikacje dla ciężarnych kobiet: 10 najlepszych
María José Roldán

Przejrzane i zatwierdzone przez: psycholog pedagogiczny María José Roldán.

Napisany przez Gladys González

Ostatnia aktualizacja: 21 grudnia, 2022

Ciąża może być najpiękniejszym czasem, jakiego doświadcza kobieta w swoim życiu. Ale ważne jest również, aby śledzić wiele istotnych aspektów tego wyjątkowego etapu. Oto aplikacje dla ciężarnych kobiet, które mogą okazać się bardzo przydatne!

Obecnie przyszłe mamy mają do dyspozycji wiele informacji, które pomagają im zadbać o zdrową ciążę i w pełni przeżywać każdą chwilę. Na szczęście technologia nie zapomniała o kobietach w ciąży i stworzyła setki aplikacji, które zapewniają wskazówki i wsparcie na tym etapie.

Te aplikacje dla ciężarnych kobiet są dostępne zarówno na iOS, jak i na Androida, więc nie ma potrzeby martwić się o ich zgodność z urządzeniem mobilnym. Jedyne, co musisz zrobić, to odwiedzić sklep z aplikacjami w telefonie i pobrać wybraną aplikację.

Znajdź odpowiedzi na wszystkie pytania i ciesz się szczęśliwą ciążą za pomocą technologii.

Od programów, które pozwalają szukać porady medycznej, po narzędzia do znalezienia idealnego imienia dla Twojego dziecka… w erze technologii, w której kobiety są bardzo przywiązane do swoich urządzeń, nie ma usprawiedliwienia, aby nie korzystać z tych możliwości. Aplikacje dla ciężarnych są w zasięgu ręki i pomagają cieszyć się szczęśliwą ciążą.

Najlepsze aplikacje dla ciężarnych kobiet

Kiedy kobieta odkrywa ekscytujące wieści, których się spodziewa, ma długą listę pytań. Na ogół lista pytań rośnie wraz z płodem przez dziewięć miesięcy.

Jednak nie zawsze można zadzwonić do lekarza, aby rozwiać swoje obawy. Czasem możesz mieć trudności ze znalezieniem satysfakcjonującej odpowiedzi na własną rękę.

Zdjęcie usg w telefonie

Kiedy staniesz się mamą, już zawsze nią będziesz.

-Anonim-

W takiej sytuacji pomocne mogą okazać się następujące aplikacje dla ciężarnych:

1) BellySnaps:

Dzięki tej aplikacji na iOS będziesz mogła przesyłać śliczne zdjęcia swoim członkom rodziny w szybki i oryginalny sposób. To jeden ze sposobów na zachowanie swego rodzaju pamiętnika szczegółowo pokazującego, jak rósł Twój brzuch.

2) Ipregnant:

Zdobądź przydatne informacje na temat wzrostu macicy oraz wagi i długości Twojego maleństwa miesiąc po miesiącu. Możesz także ustawić przypomnienia i korzystać z planera, w którym możesz robić osobiste notatki.

3) My Pregnancy Day by Day:

Ta aplikacja oferuje porady, a także bardzo przydatne funkcje, takie jak kalkulator daty urodzenia, przewodnik żywieniowy, lista celów i osiągnięć.

4) Happy pregnancy:

Ta aplikacja jest bardzo łatwa w użyciu i pozwala dokładnie śledzić rozwój Twojego maleństwa.

5) Gestavida Pregnancy:

Ta aplikacja oferuje dobre rady i zalecenia dotyczące codziennej pielęgnacji. Proponuje wszystkie czynności, które powinnaś wykonać oraz zostawia miejsce na stworzenie listy rzeczy do zrobienia.

6) Baby Names Pro:

Jeśli Ty i Twój partner nie wybraliście jeszcze imienia dla Waszego maleństwa, ta aplikacja może Wam pomóc podjąć tę ważną decyzję.

7) Pregnancy Food Guide:

Odkryj, co możesz, a czego nie możesz jeść przez miesiące, w których jesteś w ciąży. Ta aplikacja jest niezbędna dla kobiet w ciąży, ponieważ zawiera ogromną bazę danych, z której można dowiedzieć się o właściwościach produktów żywnościowych i idealnych porcjach.

8) Contraction Timer:

Działa jak stoper, ale służy do śledzenia skurczów. Uruchom zegar, gdy poczujesz ból i ponownie naciśnij przycisk, gdy skurcz się skończy.

9) Yoga for Pregnancy:

Naucz się wykonywać niesamowite ćwiczenia, które pomogą Ci zrelaksować się i zachować spokój na tym stresującym etapie Twojego życia. Staraj się postępować zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi w samouczkach wideo.

10) In Shape Moms:

Ta aplikacja w 2012 roku otrzymała międzynarodową nagrodę dla najlepszej aplikacji zdrowotnej. Zapomnij o siedzącym trybie życia i bądź aktywna dzięki specjalnemu harmonogramowi ćwiczeń, przygotowaniom do porodu i przewodnikowi, który pomoże Ci przedstawić Twojemu dziecku świat, na który przyszło.

Technologia po porodzie

Gdy już będziesz mieć dziecko w ramionach, pewnie zorientujesz się, że nadal musisz się wiele nauczyć. Prawdopodobnie przeczytałaś tysiące artykułów o tym, jak zaspokoić potrzeby dziecka, a także na temat podstawowej opieki nad noworodkiem. Pewnie znasz też powody, dla których dziecko płacze itp. Mimo to nadal możesz mieć wiele wątpliwości.

Aplikacje dla ciężarnych

Aby pozbyć się obaw, skorzystaj z tych aplikacji dla mam:

Cry Translator:

Działa jak skuteczny tłumacz płaczu Twojego dziecka. Wystarczy umieścić telefon obok dziecka przez 10 sekund, aby wiedzieć, czy płacze, ponieważ jest głodne, marznie, jest mu za gorąco itp.

Kids Wellness Tracker:

Jest to bardzo przydatne narzędzie do śledzenia podawanych leków, sprawdzania dokładnej dawki w zależności od wagi i ustawiania przypomnień o następnej dawce.

To może Cię zainteresować ...
Świadoma ciąża i jej prawdziwe znaczenie
Jesteś Mamą
Przeczytaj na Jesteś Mamą
Świadoma ciąża i jej prawdziwe znaczenie

Świadoma ciąża pozwala Ci uzyskać odpowiednie nastawienie fizyczne i psychiczne, abyś mogła się rozkoszować tym okresem. Dowiedz się, dlaczego jest...


Treści zawarte na stronie Jesteś Mamą służą wyłącznie celom edukacyjnym i informacyjnym. W żadnym wypadku nie zastępują one diagnozy, porady lub leczenia u specjalisty. W razie wątpliwości najlepiej skonsultować się z zaufanym specjalistą.