Kryształowe dziecko: jak je rozpoznać?

Czym cechuje się kryształowe dziecko? Jego zdolności komunikacyjne, empatia i inteligencja przekraczają normę. Dowiedz się więcej!
Kryształowe dziecko: jak je rozpoznać?

Ostatnia aktualizacja: 14 czerwca, 2021

Droga mamo, wiedz, że kryształowe dziecko to istota wyjątkowa. Jego pozytywna energia czyni je szczególnym człowiekiem o pozytywnym nastawieniu i dobrej energii.

Zorientowane jest na harmonię z otoczeniem i innymi ludźmi. Nie terroryzuje kopniakami, a pokazuje, czego potrzebuje. Rzadko krzyczy, raczej mówi powoli i spokojnie.

Nie należy do wybitnie uzdolnionych dzieci, a jednak reprezentuje ponadprzeciętny poziom. Jeśli zatem twoje dziecko przejawia takie cechy, spadło na ciebie błogosławieństwo. Możesz być tego pewna.

Typowe cechy

Kryształowe dzieci mają harmonijną, transparentną aurę i wyróżniają się czystością oraz brakiem przerostu ego. Poniżej wskazujemy cechy typowe dla tych istot.

Empatia

Dziecko kryształowe cechuje ponadprzeciętna empatia. Potrafi zatem współodczuwać z drugim człowiekiem i wcielać się w stan psychiczny drugiej osoby.

Proces ten bywa opisywany w ezoterycznych kategoriach. Jak gdyby umysł kryształowego dziecka był w stanie wstąpić w duszę bliźniego i odkryć jego emocje.

Skłonność do samotności

Kryształowe dziecko lubi samotnośćWoli zatem unikać bezpośredniego kontaktu z innymi ludźmi.

Bierność

We wszelkich sytuacjach woli się oddalać i unikać konfrontacji i problemów.

Dyskrecja

Takie dziecko mało mówi. Nie chce bowiem rzucać się w oczy i woli milczeć niż ryzykować kłótnię.

Spokój

Wyróżnia je niespotykany spokój. Dziecko kryształowe żyje bowiem w harmonii ze swoim wnętrzem i z otoczeniem. Dlatego emanuje równowagą i opanowaniem.

Przebywanie w jego obecności powoduje współodczuwanie tej wibracji.

Inteligencja

Jego sposób myślenia jest zwięzły i konkretny. Nie rozwodzi się nad swoimi opiniami. Jego rozumowanie i inteligencja przewyższają przeciętny poziom.

Wrażliwość

Dziecko kryształowe jest skrajnie wrażliwe. Przytłacza je zatem przemoc, brak miłości, chciwość, okrucieństwo, kłamstwa, zawiść… Takie uczucia i działania głęboko je poruszają.

Przyjazność

Taki maluch jest przyjazny, słodki i ma czuły charakter.

Dziecko na plaży z ojcem

Sympatia do natury

Takie dziecko lubi zwierzęta, wodę i naturę. Interesuje się także środowiskiem i chce poznawać prawa natury.

Kryształowe dziecko: jak je rozpoznać?

Dzieci kryształowe często szufladkuje się jako autystyczne. Autyzm to jednak problem rozwojowy związany z dysfunkcją synaps (połączeń pomiędzy neuronami). Jednak dziecko kryształowe nie żyje zamknięte we własnym świecie, jak ma to miejsce w przypadku dzieci autystycznych.

Połączenia pomiędzy neuronami wyglądają u niego zatem normalnie. Dziecko kryształowe to wyjątkowa istota, która przybywa na ziemię, by zaprowadzić pokój i duchową harmonię.

To może Cię zainteresować ...
Pierwsze dziecko i lawina dobrych rad ze wszystkich stron
Jesteś MamąPrzeczytaj na Jesteś Mamą
Pierwsze dziecko i lawina dobrych rad ze wszystkich stron

Pierwsze dziecko niesie ze sobą nie tylko błogosławieństwo, ale także lawinę niechcianych rad. Dowiedz się, jak na nie reagować.