Kryształowe dziecko: jak je rozpoznać?

Czym cechuje się kryształowe dziecko? Jego zdolności komunikacyjne, empatia i inteligencja przekraczają normę. Dowiedz się więcej!
Kryształowe dziecko: jak je rozpoznać?

Ostatnia aktualizacja: 14 czerwca, 2021

Droga mamo, wiedz, że kryształowe dziecko to istota wyjątkowa. Jego pozytywna energia czyni je szczególnym człowiekiem o pozytywnym nastawieniu i dobrej energii.

Zorientowane jest na harmonię z otoczeniem i innymi ludźmi. Nie terroryzuje kopniakami, a pokazuje, czego potrzebuje. Rzadko krzyczy, raczej mówi powoli i spokojnie.

Nie należy do wybitnie uzdolnionych dzieci, a jednak reprezentuje ponadprzeciętny poziom. Jeśli zatem twoje dziecko przejawia takie cechy, spadło na ciebie błogosławieństwo. Możesz być tego pewna.

Typowe cechy

Kryształowe dzieci mają harmonijną, transparentną aurę i wyróżniają się czystością oraz brakiem przerostu ego. Poniżej wskazujemy cechy typowe dla tych istot.

Empatia

Dziecko kryształowe cechuje ponadprzeciętna empatia. Potrafi zatem współodczuwać z drugim człowiekiem i wcielać się w stan psychiczny drugiej osoby.

Proces ten bywa opisywany w ezoterycznych kategoriach. Jak gdyby umysł kryształowego dziecka był w stanie wstąpić w duszę bliźniego i odkryć jego emocje.

Skłonność do samotności

Kryształowe dziecko lubi samotnośćWoli zatem unikać bezpośredniego kontaktu z innymi ludźmi.

Bierność

We wszelkich sytuacjach woli się oddalać i unikać konfrontacji i problemów.

Dyskrecja

Takie dziecko mało mówi. Nie chce bowiem rzucać się w oczy i woli milczeć niż ryzykować kłótnię.

Spokój

Wyróżnia je niespotykany spokój. Dziecko kryształowe żyje bowiem w harmonii ze swoim wnętrzem i z otoczeniem. Dlatego emanuje równowagą i opanowaniem.

Przebywanie w jego obecności powoduje współodczuwanie tej wibracji.

Inteligencja

Jego sposób myślenia jest zwięzły i konkretny. Nie rozwodzi się nad swoimi opiniami. Jego rozumowanie i inteligencja przewyższają przeciętny poziom.

Wrażliwość

Dziecko kryształowe jest skrajnie wrażliwe. Przytłacza je zatem przemoc, brak miłości, chciwość, okrucieństwo, kłamstwa, zawiść… Takie uczucia i działania głęboko je poruszają.

Przyjazność

Taki maluch jest przyjazny, słodki i ma czuły charakter.

Dziecko na plaży z ojcem

Sympatia do natury

Takie dziecko lubi zwierzęta, wodę i naturę. Interesuje się także środowiskiem i chce poznawać prawa natury.

Kryształowe dziecko: jak je rozpoznać?

Dzieci kryształowe często szufladkuje się jako autystyczne. Autyzm to jednak problem rozwojowy związany z dysfunkcją synaps (połączeń pomiędzy neuronami). Jednak dziecko kryształowe nie żyje zamknięte we własnym świecie, jak ma to miejsce w przypadku dzieci autystycznych.

Połączenia pomiędzy neuronami wyglądają u niego zatem normalnie. Dziecko kryształowe to wyjątkowa istota, która przybywa na ziemię, by zaprowadzić pokój i duchową harmonię.

To może Cię zainteresować ...
Pierwsze dziecko i lawina dobrych rad ze wszystkich stron
Jesteś Mamą
Przeczytaj na Jesteś Mamą
Pierwsze dziecko i lawina dobrych rad ze wszystkich stron

Pierwsze dziecko niesie ze sobą nie tylko błogosławieństwo, ale także lawinę niechcianych rad. Dowiedz się, jak na nie reagować.


Treści zawarte na stronie Jesteś Mamą służą wyłącznie celom edukacyjnym i informacyjnym. W żadnym wypadku nie zastępują one diagnozy, porady lub leczenia u specjalisty. W razie wątpliwości najlepiej skonsultować się z zaufanym specjalistą.